Konferansjer Warszawa – na imprezy firmowe. Obsługa imprez

Poza tym, że konferansjer zapowiada poszczególne elementy imprezy, wita artystów czy umila gościom przerwy między występami, musi umieć rozbawić publiczność i zapewnić wydarzeniu niepowtarzalny charakter. Dbanie o porządek przebiegu eventu oraz wprowadzenie niezapomnianego klimatu zabawy to priorytety wodzireja.

Jeśli interesuje Państwa obsługa imprez firmowych na terenie Warszawy, proponuję usługi konferansjerskie między innymi na:

  • piknikach firmowych i zabawach plenerowych. Dobry wodzirej poprowadzi event w każdym możliwym miejscu: siedzibie firmy, namiocie czy na polu golfowym. Chętnie wskażę najlepsze rozwiązania, a także jestem otwarty na nowe, ciekawe miejsca;
  • imprezach integracyjnych. Uważam, że odpowiednio zintegrowany zespół doskonale wpływa na działalność firmy. Prowadząc eventy służbowe, szczególną uwagę przywiązuję do relacji w grupach;
  • wieczorach tematycznych. Bez względu na to, czy wybiorą Państwo imprezę w stylu lat 20., 90., spotkania jak za czasów PRL-u, tematykę Dzikiego Zachodu, Hollywood, czy wydarzenia zaczerpnięte z poszczególnych państw, mają Państwo gwarancję doskonałego przygotowania. Wodzirej lub konferansjer, niczym dobry aktor, dopasuje się do odgrywanej roli, zapewniając uczestnikom zabawy odpowiedni klimat;
  • różnego rodzaju konferencjach. Na tego typu evetach konferansjer zadba o doskonały czas. Nawet małe opóźnienia mogą zakłócić przebieg wydarzenia, dlatego też rola prowadzącego jest niezwykle istotna. Ponadto, doskonale przedstawi poszczególnych prelegentów;
  • bankietach i galach; podczas których wodzirej, w uroczysty sposób zapowie kolejnych mówców i poszczególne atrakcje oraz urozmaici przebieg wydarzenia;
  • podczas koncertów, targów, pokazów mody i innych eventów;
  • jubileuszach firmy. Otwarcie nowego obiektu, zakończenie roku rozliczeniowego, wydarzenie czy wigilia służbowa to tylko niektóre eventy potrzebujące wsparcia konferansjera.

Mam wieloletnie doświadczenie w branży eventowej, zaplecze techniczne.

Konferansjer na imprezy firmowe

Konferansjer na imprezy firmowe Bartosz Kantoch Warszawa

Wodzireje imprez

Wierzymy, że ciekawe eventy służbowe pozytywnie wpływają na relacje w zespole, co jest bezpośrednią przyczyną sukcesów przedsiębiorstwa. Konferansjer na imprezy firmowe to osoba, która sprawi, że wydarzenie będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich uczestników.

Zabawianie publiczności anegdotami oraz dowcipami, dbanie o to, aby poszczególne etapy imprezy przebiegały zgodnie z planem, oraz niezbędna improwizacja decydują o charakterze i profesjonalizmie konferansjera.

Obsługa imprez

Jako wodzirej imprez gwarantuję świetną zabawę wszystkim zgromadzonym gościom. Bez względu na charakter wydarzenia dbam o jego ciekawy przebieg. Swobodnie i wyraźnie przemawiam do wszystkich uczestników, wprowadzając ich w odpowiedni klimat.

Ponadto jestem doświadczonym profesjonalistą, który idealnie improwizuje w sytuacjach kryzysowych. W przypadku przyczyn technicznych, których nikt nie jest w stanie przewidzieć, potrafię zapewnić wszystkim uczestnikom doskonałą zabawę.

Jeśli szukają Państwo konferansjera w Warszawie lub okolicach zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na nurtujące Państwa pytania. Moje umiejętności, charyzma oraz swoboda sceniczna zapewnią niezapomnianą imprezę.

 

KONTAKT

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Barbara Bartosiewicz, agent:
607 287 019
agencjabbartosiewicz@gmail.com

Kontakt bezpośredni:
kontakt@bartoszkantoch.pl