Konferansjer Bartosz Kańtoch – woj. Mazowieckie, Warszawa

BARTEK BARTOSZ KAŃTOCH – Prezenter Radia ESKA i project manager serwisu ESKAINFO.pl, autor reporterskich materiałów wideo; redaktor naczelny ILoveRadio.pl; Wokalista zespołu ANTE;

Prowadzący i konferansjer licznych wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, m.in.: Teatru Buffo, festiwalu „Cztery Pory Rocka”, eventów dla dorosłych i dzieci, m.in.: Bestsellery Empiku relacje live, imprezy Kinder Joy czy 50-lecie Kinder na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Pomysłodawca i organizator konkursów oraz plebiscytów: Moja Piosenka na EURO na piłkarskie Mistrzostwa Europy 2012, Balu Radiowca i Radiofonów (nagród dla dziennikarzy radiowych) oraz Warszawiaków – organizowany od 2015 r. plebiscyt na najciekawsze miejsca i wydarzenie roku w stolicy.

Wcześniej dziennikarz Roxy FM (teraz Rock Radio), TOK FM oraz Radia Mazowsze (prowadzący „Zakręcony Poranek” i autorski program „Tak czy inaczej?”). Reporter telewizji MYBIT.TV i autor programów „Bartosz rockuje”, „M jak Muzyka” i „Kto by pomyślał?”.

Zaczynał w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie (jedna z czterech głównych ról w musicalu „Piotruś Pan”) w reż. Janusza Józefowicza – ok. 170 spektakli. Prowadzący młodzieżowy program „Talent za talent” oraz „5 10 15” w TVP 1. Jako nastolatek aktor w serialach: „Na dobre i na złe”, „Więzy krwi” czy „As”, oraz filmach m.in.: „Galerianki” i „Magiczne drzewo”.

Uczestnik konkursów muzycznych i przeglądów piosenki. Początkowo uczył się śpiewać w chórze im. Fryderyka Chopina w Warszawie, następnie m.in.: u Elżbiety Zapendowskiej, Anny Serafińskiej i Iwony Zasuwy. Wokalista i gitarzysta zespołu SubYou.